Sťahujeme sa do nového skladu! Od 4.12.2023 budeme k dispozícii na novej adrese: Vrážská 239/24, Praha 5 Radotín (Budova TECHNOMETRA). Z tohto dôvodu bude možnosť osobného odberu až do odvolania zrušená a môže sa stať, že balíky nebudú expedované ihneď. Za pochopenie ďakujeme.

Prihlásenie  |  Registrácia

DREVENÁ DYHA

Výrobky z drevenej dyhy sú ideálnou alternatívou pokiaľ Vám záleží na udržateľnosti. V súčasnej dobe je dôležité klásť veľký dôraz na výrobu ekologických materiálov nahradzujúcich klasické plasty vyrábané z ropy. Drevená dyha spája vysoké požiadavky súčasnej modernej gastronómie. Spojenie praktického a vkusného designu s ekológiou v jednom produkte je v dnešnej dobe nevyhnutnosť. Vďaka svojej jednoduchej rozložiteľnosti sa pôsobením tepla a pôdnych baktérií premení na kvalitnú biomasu. Nepredstavuje ekologickú záťaž a chráni životné prostredie.

                   

Odkiaľ pochádza drevená dyha?

Materiál pochádza z kontrolovaných lesných prebierok, vďaka ktorým les dostáva priestor pre svoj rast. Táto vzniknutá dyha s FSC certifikátom sa po spracovaní používa na výrobu ekologických gastro obalov. Dyhové gastro obaly sú unikátne vďaka svojej tepelnej odolnosti, pevnosti a rýchlemu biologickému rozkladu v komposte či pôde. Unikátný vzhľad sa hodí na cateringy, oslavy, svadby a všade tam kde záleži na životnom prostredí.

     5 VÝHOD DREVENEJ DYHY:

     1. Udržateľnosť

     2. Vkusný vzhľad

     3. Biologická rozložiteľnosť

     4. Tepelná odolnosť

     5. Nízka váha

 

 

 

Neviete si dať rady s výberom? Neváhajte nás kontaktovať!