Prihlásenie  |  Registrácia

Pohár rPET 300ml, Ø 95mm

Položka :
DC-12 L
Jednotková cena:
0,07 (plus DPH a poštovné)
Počet na sklade :
20000 ks
Dodanie :
2 - 4 dni
Množstvo v 1 balení Počet balení Cena za 1 balenie Dostupnosť
28,96 €
(plus DPH a poštovné)
skladom
Výhodný nákup celého kartóna!
52,14 €
(plus DPH a poštovné)
skladom
28,96 €
(plus DPH a poštovné)
28,96 €
(plus DPH a poštovné)
52,14 €
(plus DPH a poštovné)
Pôvodne s DPH : 69,51
Ušetríte: 6,94
52,14 €
(plus DPH a poštovné)
Pôvodne s DPH : 69,51
Ušetríte: 6,94

Znečistenie plastmi je hlavným enviromentálnym problémom, ktorý si získal celosvetovú pozornosť. Produkcia plastov prudko vzrástla, preto inovácia ako rPET je veľmi dôležitá, pretože pomáha tento problém s plastmi riešiť.

rPET je výsledok recyklácie z PET plastu, ktorý sa dlho rozkladá, niektoré aj stovky rokov, zatiaľ čo rozklad rPet zavisí na mnohých faktoroch ako napríklad teplota a podmienky prostredia. rPET sa bežne používa na obaly, nádoby na potraviny a nápoje. Je to dôležitá inovácia pre problém plastového odpadu. Vďaka tejto recyklácii PET plastov sú rPET plasty oveľa lacnejšie, pretože je vyrobený z recyklovaného odpadu.

Hlavný rozdiel medzi PET a rPET je, že rPET sa vyrába z recyklovaného plastu, zatiaľ čo PET sa vyrába z nového alebo pôvodného plastu, ako je zemný plyn a ropa. Tieto fosílne palivá sa však získavajú za cenu veľkého množstva energie a zdrov. Tiež môže mať mierne nižší bod topenia alebo iný vzhľad, nie je tak ľahký a pevný, čo je v priemyselnom odvetví nevyhnutné. Pri výrobe rPET fliaš však toto pravidlo neplatí, a je takmer úplne rovnaký ako PET. rPET je bezpečný pre použitie v obaloch potravín, nápojových fliaš a iných spotrebných produktoch za predpokladu, že sa používa v súlade s normami, aby sa zaistila jeho bezpečnosť a výkon.

Zloženie: rPET

Vhodné pre: studené nápoje

Objem: 300 ml

Priemer: 9,5 cm

Min teplota (°C): - 20

Max teplota (°C): 50

Dĺžka / šírka / výška
9,5x11 cm
Balenie
400 ks
800 ks
Objem
300 ml