Prihlásenie  |  Registrácia

Chladiaca vložka do boxov

Položka :
70359
Počet na sklade :
6 ks
Dodanie :
2 - 4 dni
Množstvo v 1 balení Počet balení Cena za 1 balenie Dostupnosť
18,59 €
(plus DPH a poštovné)
skladom
18,59 €
(plus DPH a poštovné)
18,59 €
(plus DPH a poštovné)

Všetky naše studené zábaly sú naplnené výkonným eutektickým chladivým gélom (žiadna voda!). Nedochádza k žiadnemu kolísaniu a žiadnemu úniku kvapaliny. Ľahko sa čistia a sú vhodné do umývačky riadu do 85 °C.

 

Eutektický chladivý gél neobsahuje glykol. Batérie spĺňajú všetky kritériá požadované pre použitie v potravinárstve.

 

Keďže sú úplne naplnené bez akýchkoľvek dutín, mrazia rovnomerne a možno ich umiestniť do mrazničky v akejkoľvek polohe, či už vertikálnej alebo horizontálnej. Po zmrazení si perfektne držia tvar. Na rozdiel od tekutých náplní, ktoré sa pri zamrznutí rozťahujú, sa s gélovou náplňou zaobídeme bez tradičných nepríjemných vzduchových vreciek, ktoré majú negatívny vplyv na chladiaci výkon. Chladiaci výkon s gélovou náplňou je obzvlášť účinný.

 

Naše ľadové balíčky sa vyznačujú robustnou profesionálnou kvalitou s praktickou rukoväťou pre veľkosti od GN 1/3. Zmrazovanie alebo skladovanie je tiež možné so všetkými modelmi s dištančnými gombíkmi ako stoh, aby sa ušetrilo miesto.

 

Môžete si vybrať z chladených balení v troch rôznych teplotných úrovniach, ktoré si môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovali vášmu chladenému tovaru:

Vlastnosti:

-3 °C ČERSTVÉ (na zeleninu, syr, mlieko, koláč)

-12 °C STUDENÉ (na mäso, ryby)

-21 °C MRAZENÉ (na mrazené potraviny, zmrzlinu)

 

Studené zábaly sú dostupné vo všetkých bežných veľkostiach Gastronorm (GN 1/1, GN ½, GN 1/3, GN 1/4), ako aj vo formáte XL 60 x 40 cm alebo v mini formáte 22 x 15 cm. Perfektne pasujú do všetkých termoboxov a čelných nakladačov pre gastronómiu, pekárne, mäsiarstva a do našich mraziacich boxov. Úzky okraj chladiacej súpravy GN 1/1 a GN ½ sa dobre hodí na všetky úrovne čelného nakladača.

Dĺžka / šírka / výška
32,5x17,5x2,5 cm
Cena za ks
543,75