Prihlásenie  |  Registrácia

Rpet šalátová miska 375 ml

Položka :
D02
Jednotková cena:
0,08 (plus DPH a poštovné)
Počet na sklade :
8000 ks
Dodanie :
2 - 4 dni
Množstvo v 1 balení Počet balení Cena za 1 balenie Dostupnosť
19,66 €
(plus DPH a poštovné)
skladom
Výhodný nákup celého kartóna!
53,07 €
(plus DPH a poštovné)
skladom
19,66 €
(plus DPH a poštovné)
19,66 €
(plus DPH a poštovné)
53,07 €
(plus DPH a poštovné)
Pôvodne s DPH : 70,74
Ušetríte: 7,06
53,07 €
(plus DPH a poštovné)
Pôvodne s DPH : 70,74
Ušetríte: 7,06

Znečistenie plastmi je hlavným enviromentálnym problémom, ktorý si získal celosvetovú pozornosť. Produkcia plastov prudko vzrástla, preto inovácia ako rPET je veľmi dôležitá, pretože pomáha tento problém s plastmi riešiť.

rPET je výsledok recyklácie z PET plastu, ktorý sa dlho rozkladá, niektoré aj stovky rokov, zatiaľ čo rozklad rPet zavisí na mnohých faktoroch ako napríklad teplota a podmienky prostredia. rPET sa bežne používa na obaly, nádoby na potraviny a nápoje. Je to dôležitá inovácia pre problém plastového odpadu. Vďaka tejto recyklácii PET plastov sú rPET plasty oveľa lacnejšie, pretože je vyrobený z recyklovaného odpadu.

Hlavný rozdiel medzi PET a rPET je, že rPET sa vyrába z recyklovaného plastu, zatiaľ čo PET sa vyrába z nového alebo pôvodného plastu, ako je zemný plyn a ropa. Tieto fosílne palivá sa však získavajú za cenu veľkého množstva energie a zdrov. Tiež môže mať mierne nižší bod topenia alebo iný vzhľad, nie je tak ľahký a pevný, čo je v priemyselnom odvetví nevyhnutné. Pri výrobe rPET fliaš však toto pravidlo neplatí, a je takmer úplne rovnaký ako PET. rPET je bezpečný pre použitie v obaloch potravín, nápojových fliaš a iných spotrebných produktoch za predpokladu, že sa používa v súlade s normami, aby sa zaistila jeho bezpečnosť a výkon.

 

Vlastnosti: pevnosť, stabilita, vhodný do 60 ° C, 

 

Zloženie:Rpet

 

Certifikát: výrobky sú certifikované pre priamy kontakt s jedlom a pitnou vodou spĺňajú prísne normy: podľa BPI, EU norma DINEN13432 a normu USA-ASTMD 6400.

 

Objem: 375 ml

Velikost: 12 oz

Víčko: ANO

Dĺžka / šírka / výška
14,4x11,5x5 cm
Balenie
250 ks
750 ks
Objem
375 ml